About Us – Mandolin Muzik

Mandolin Müzik

Hakkımızda

Mandolin Müzik, 1960 yılında Levent Çetinkaya tarafından İzmir’de kurulmuştur.

Mandolin Müzik, zaman içerisinde dünyaca ünlü bir çok markanın distribütörlüğünü alarak bu markaların ürünlerini amatöründen profesyoneline birçok müzisyen ile buluşturmuştur ve buluşturmaya devam etmektedir.

60 yılı aşkın tecrübesi ile müzik eğitimi sektörüne de yön vermeyi amaçlamakta olan Mandolin Müzik, yarım asrı aşkın deneyimi ile sizlere hizmet vermektedir.

Mandolin Müzik ayrıca Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi onaylı müzik enstrümanı tedarikçilerinden biridir. Mandolin Müzik, distribütörü olduğu tüm markaları, Türkiye geneli 400’e yakın seçkin bayisi ile müzikseverlere ulaştırmanın gururunu yaşamaktadır.

Mandolin Müzik aşağıda listelenen dünyaca ünlü markaları Türkiye’de müzik enstrumanları sektöründe temsil etmektedir;

Yamaha, Conn-Selmer, Bach, C.G.Conn, King, Holton, Armstrong, Leblanc, Ludwig, Musser, Jupiter,  P. Mauriat, Buffet Crampon, Fox USA, Bulgheroni, Hammerschmidt- Klingson, Moennig-Adler, Roy Benson, Vancore, Premier, Majestic Percussion, D’addario Woodwinds, Vandoren, Neotech, Jody Jazz, Silverstein Works, Böhm, Dick, GEWA, Doerfler, Thomastik-Infeld, Pirastro, Wittner, Ringway, Artesia, Young Chang, Weber, Albert Weber, Kurzweil, LaBella, Dean Markley, Hannabach, Hercules Stands, K&M Stands, Nomad Stands, Ritter Gig-Bags, Tycoon Percussion, Vater, Washburn, ESP, LTD, Laney, Nux, Jay Turser, Admira, Altamira, Gruv Gear, Cherub, Musedo.

Mandolin Müzik ayrıca gitarperküsyonyaylı enstrümanlar ve nefesli enstrumanlar kategorilerinde, Çin’in en iyi üreticilerine yaptırttığı kendi özel tescilli markaları ile müzisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

%100

SSL ile %100 Güvenli Alışveriş

%99

Enstrümanlarınızın bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

%100

Mandolin Müzik Güvencesiyle %100 Orijinal Ürün

%99

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Main Menu